Santiye.TV - İnşaat Videoları

Bukuroshja E Fjetur - Dubluar Ne Shqip

Perralle per femije e realizuar nga Mevlana Art Studio (dhjetor 2008) http://www.mevlana-art.com/
Views: 353738
122 ratings
Time: 09:07 More in Film & Animation

From: toysrussg
Views: 27388008
86133 ratings
Time: 02:36:27 More in Entertainment

Bu çabalarımızı takdir ediyorsanız http://kanaxgr.myartsonline.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Çok teşekkürler, iyi seyirler! :) Sinderella Külkedisi - Zeynep Değirmencioğlu
From: KanaXGRv5
Views: 637986
623 ratings
Time: 01:19:51 More in Film & Animation

Views: 968504
539 ratings
Time: 05:03 More in Film & Animation

Views: 4741062
3709 ratings
Time: 51:58 More in Film & Animation

BARBIE 12 PRINCIPESSE DANZANTI
From: ari4426
Views: 232568
294 ratings
Time: 10:01 More in Film & Animation

Views: 265762
139 ratings
Time: 04:45 More in Film & Animation

3 GJERMANET E TRASH II
From: MegaPlisi
Views: 135131
90 ratings
Time: 04:27 More in Comedy

From: Klod i
Views: 1665866
1558 ratings
Time: 01:05:25 More in Film & Animation

La splendida voce di Nando Gazzolo ci narra la storia - antica quanto il tempo - de "La Bella e la Bestia", accompagnato dalle musiche, dalle voci, e dalle immagini del film. (seconda parte) Il classico Disney "La Bella e la Bestia" è disponibile in tutti i negozi, e per un periodo limitato, in Disney DVD, Disney Blu-Ray e in Disney Blu-Ray 3D.
Views: 788679
505 ratings
Time: 08:35 More in Film & Animation

KAMERA-----ALTIN & ALFONS NDREKO...Al studio NDREKO FESTA E ABETARES ...SHKOLLA 9 VJEÇARE--5 SHKURTI BALLSH..PJESA MARE NGA FILMI PER FEMIJË KËSULKUQJA...
Views: 273310
110 ratings
Time: 03:26 More in People & Blogs

From: Feja Jone
Views: 195638
103 ratings
Time: 11:47 More in Education

LORENCI SAKO KAMERA FOTO & VIDEO MONTAGE DIVJAKE TEL: 069 3108 398 ATDHEU ANKIMI I GRENZES BILBILI DHE GJINKALLA CICERIMAT E ZOGJVE TE PYLLIT DUA LESIN NE JEMI KAUBOJ MACJA S'MBAN OMBRELLE ENDRRA ENDERROJ DUA TE KENDOJ BLETA DHE FLUTURA BLETA TREN O TREN MJESHTRI I VOGEL MALLI ZILJA PO NA FTON VEZA APO PULA DY FABULA KAPI MIU MACEN KUR BICIKLETA NUK KA TRU KAM NJE MIK E KAM NJE SHOK COVA NJE LETER MU NE POSTE MUZIKA ME PELQEN RONARONA PEPERONA, KAUBOJ, KENGA E ABETARES, KUR BEJME GABIME STINET E VITIT, MACKA NE LIQEN RRI PA ORAR O MOJ LULEKUQE O MACOK CAMARROK, O I VOGEL O PARTIZAN NATA IKU ROBOTI PA SHIKONI DUART TONA LOJA E SHQIPONJAVE NE ABETARE KISHA KENGEN, KOKASHTA KUR SHIKOJ NJE YLL KENGA IME KENGE PER VITIN E RI ERDHI NJE DALLANDYSHE ERDHI VITI I RI BARIU DHE BARESHA, GJYSHE ME FAL, DUA MË SHUMË SHQIPERINE, SHATERVANI TOSI KOLINOSI SA HERE VJEN QERSHORI SA TE RROJE GJITHESIA, KENGA E ALFABETIT SHQIP, STINET E VITIT, ROZA ROZINA, TE DHUROJME DASHURI, KAPUR DORE PER DORE, NUMRAT, MOS U MBURR O LEPURUSH, NE ABETARE KISHA KENGEN, NUMRAT(KUSH JE TI E KUSH JAM UNE ), UNE DHE KOMINOSHET- NE JEMI GJELBERIMI, NE TROPIK , KAPUR DORE PER DORE LUAJME..., KENGA E ABETARES, ABETARE, FESTA E ABETARE, UNE DHE KOMINOSHET MACJA LE TE LAHET, MOJ BUBRREC, TRING ZILJA , KATER STINET, KAM NJE KUNGULLESHE NOSTALGJI, NE MAJE TE FIKUT,, RROTULL PEMES PO VALLZOJME MERRY CHRISTMAS NE KENDOJME, RONA RONA PIPIRONA BIE SHI NE ARAT TONA, NE KLASEN E TETE VJEN NJE MOSHE JAM I LASHTE SE JAM SHQIPTAR PERRALLA NESER KUR TE RRITEM QINGJI I VOGEL GJELI KENGETAR TE GJITHA ORIGINALE......ETJ,ETJ FULL MBI 300 KENGE ORIGINALE PER FEMIJE KERKO KENGE PER FEMIJE LORENCI SAKO LORENCI SAKO - VIDEO-MONTAZH - DIVJAKE,TE TE GJITHA LLOJEVE PER GEZIMET TUAJA,PAGEZIME,FEJESA,DASMA,PER FEMIJE,ETC
Views: 1140796
1215 ratings
Time: 08:49 More in Film & Animation

Kesulkuqja film per femije..Post production AL Studio NDREKO.Ballsh maj 2011
Views: 1050325
576 ratings
Time: 04:35 More in Film & Animation

Kecat dhe Ujku by Arben Dauti script: Arben Shehu
Views: 1132627
588 ratings
Time: 07:03 More in Film & Animation

Here the Albanian version. © Disney. All right Reserved.
From: Roman R
Views: 44879
29 ratings
Time: 02:37 More in Film & Animation

some suggestions for transforms!THEY ARE FANART!I DONT OWN ANYTHING!!!!!:):):)I THING YOU HAVENT SEEN THE DIMENTIX BEFORE!(SURELY)I LIKE THE DIMENTIX MOST-IT LOOKS LIKE A DARK TRANSFORM!
Views: 5414684
3708 ratings
Time: 04:00 More in Film & Animation

Tangled (c) Walt Disney Pictures When Will My Life Begin - Mandy Moore
Views: 15502812
32661 ratings
Time: 02:22 More in Music

Qumeshti Vita - Donat Qosja "VITAMAN" VITA VITA REKLAMA NE RTKLIVE.TV
From: RTKLIVETV
Views: 552008
174 ratings
Time: 00:39 More in People & Blogs

Nje arush i vogel ka humbur rrugeve te pyllit. Kafshet qe e gjejne ate duke qare, kerkojne ta ndihmojne por i vogli nuk e di ku e ka shtepine, nuk di bile as emrat e prinderve. Mbetet vetem nje zgjidhje, te trokitet neper dyert e kafsheve te pyllit. I vogli hov nga gezimi kur sheh te atin duke bere ushtrime ne cirk.
Views: 290722
244 ratings
Time: 07:08 More in Comedy

Per tutti gli appassionati come me che sono rimasti indignati dal recente ridoppiaggio, ecco il cartone col suo sublime doppiaggio originale! Buona visione (e buon ascolto)!! Non sono il proprietario di alcun contenuto del video. Lo divulgo esclusivamente per permetterne la visione agli appassionati del genere, che come me hanno atteso molti anni prima di poterlo riguardare.
From: emilienji
Views: 21106629
14961 ratings
Time: 08:21 More in Film & Animation

Views: 236525
90 ratings
Time: 03:41 More in Film & Animation

Tashme me nje App per Mobile Android per te pare me lehte serite. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wKolopucatepeepe&hl=en Seria e trete e Kolopucat epe epe, kemi bere disa shtesa ne kete seri dhe shpresojme tju pelqeje. Film Vizatimor Shqipetar. I krijuar ne kushte shtepie, regjistrimet e zerit jane bere me celular, per kete arsye na mirkuptoni per difekte te vogla ne cilesi. Mirepresim sugjerimet dhe verejtjet tuaja ne faqen tone ne facebook ose ketu ne koment. Vazhdimisht do jeni ne pune per te permiresuar serialin. Synojme qe te kemi nje serial cdo dy jave por mund te jene dhe me shpesh. Kjo eshte nje krijimtari e cila ka si synim edukimin e brezit te ri, duke dhene nje mesazh shqiptar ne norma dhe edukate. Iniciativa u morr pasi serialet aktuale per femije kane shume material te papershtatshem dhe kjo nuk ishte e pranueshme per ne. Shpresojme qe puna jone tju pelqeje. A2PT
Views: 433844
488 ratings
Time: 14:09 More in Film & Animation

Ervjon Cara Niko Kuri Mjeshtër Zëri Filmi LULESHTRYDHE ZEMËR ËMBLA Pjesa 1 Tiranë Albania.
Views: 28464
15 ratings
Time: 19:59 More in Film & Animation

Views: 17748330
16615 ratings
Time: 03:34 More in Entertainment